Wie vrede wil, moet zich op oorlog voorbereiden

Wie vrede wil, moet zich op oorlog voorbereiden

Rob Bauer & Eleonora Russell

Een blauwdruk voor afschrikking in zeven stappen. De urgente call-to-action door luitenant-admiraal Rob Bauer laat zien dat collectieve verdediging een taak is voor de hele samenleving.

Park Uitgevers
€ 20,99
ISBN 9789046833377
14-06-2025

Uiterst actuele call-to-action van de voormalig hoogste militair van de NAVO

Luitenant-admiraal Rob Bauer, jarenlang de hoogste militair van de NAVO, reisde de wereld over om burgers, bedrijven en beleidsmakers ervan te doordringen dat we ons op oorlog moeten voorbereiden. Want hoe beter we zijn voorbereid, hoe sterker de afschrikking. En hoe kleiner de kans dat ook wij betrokken raken bij een oorlog.

Dit boek is een blauwdruk voor afschrikking in zeven stappen. Deze urgente call-to-action laat zien dat collectieve verdediging een taak is voor de hele samenleving. Een uiterst urgent en actueel betoog dat duidelijk maakt dat we nu, in het tijdperk van het ‘ik’, weer moeten focussen op het ‘wij’.